hisse pay senedi basımı

hisse senedi basan matbaalar arasında bizlerde yer alıyoruz. farkımız hizmetimizin kalitesi ve YMM denetiminde güvenlik hologramlı hisse senedi ve kıymetli evram basımı.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

hisse pay senedi basımı için 33 cevap

 1. Okşan Narlı der ki:

  Hisse senedi basımı için firmamıza ben önermiştim sizi, beni mahçup etmediğiniz için teşekkür ederim.

 2. Kerim Yağcı der ki:

  Şirketimize pay senedi lazım,fakat neler gerekli hiçbir fikrim yok. Bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.

 3. Gönül Duman der ki:

  Sizinle daha önceden çalışmıştık, eski şirketimden ayrıldım ve yeni bir firmada işe başladım. Çalıştığım şirketin pay senedi ihtiuyacı bulunmakta ve sizi önerdim. Kaliteli ve güvenli bir şekilde hisse senetlerimizi yapacağınızdan hiç kuşkum yok, teşekkürler.

 4. Ahmet Yavuz der ki:

  Hisse senedi basımında bence şu matbaalar arasında zirvedesiniz. Hem kaliteli hemde hızlı ve güvenli bir şekilde elimize ulaştığı için teşekkürü borç bilirim.

 5. Erkan Şimşek der ki:

  Hisse senetlerim elime bugün geçti, harika olmuş, teşekkür ederim.

 6. Yavuz Balı der ki:

  Matbaanızın yeri topkanın neresinde, birebir görüşmek daha iyi olur sanırım.

 7. Hayri Güneş der ki:

  Sadece hisse senedi mi basıyorsunuz?

 8. Mehmet Solmaz der ki:

  Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hisse senedim istediğim forma girdi, teşekkür ederim.

 9. Cavit Pekmez der ki:

  Kaliteli bir şekilde şu hisse senetlerini basan matbaa bulabilmek zor iş, lakin şanslıyım sanırım. Pay senetlerimi istediğim gibi yaptığınız için teşekkür ederim.

 10. Seyfi Can Kiraz der ki:

  Matbaanızdan hisse senedi basımı hizmeti aldım gerçekten çok memnun kaldım benimle ilgilenin arkadaş çok deneyimliydi
  tüm sorularıma tatmin edici cevaplar verdi ve beni doğru şekilde yönlendirdi, hisse senedi basan matbaa’lar arasında kalitenin ciddi bir şekilde fark ediliyor.
  Bir sonraki işte tekrar görüşmek üzeri iyi çalışmalar.

 11. Arif Mors der ki:

  Firmamızın istediği pay senetleri için mailleşmiştik ve sonuç mükemmel oldu. Hem kaliteli hem de hızlı ve güvenlikli bir sistemde elimize ulaştığı için çok teşekkür ederiz.

 12. Erdal Kaçtı der ki:

  Sitenizdeki bilgiler doğrultusunda hisse senetlerimiz için gerekli evrakları hazırladık, sizinle temas halinde olalım, çünkü birkaç matbaa işlerimiz daha var, kolay gelsin.

 13. Ali Türe der ki:

  Hisse senetlerimizi zamanında elimize ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

 14. Sevgi Kelli der ki:

  Yeni açılan firmamız için yepyeni hisse senetleri bastırmak istiyoruz, hangi evraklar isteniyor hisse senedi basımı için, kolay gelsin.

 15. Feridun Düzaltı der ki:

  Hisse senedi basımı için gerekli evraklar içerisinde bulunan şirketin kuruluş gazetesini nerden temin edebilirim, bilgi alabilir miyim, teşekkürler.

 16. Derya Meyil der ki:

  Gerçekten şu hisse senedi basan matbaalar arasında yeriniz çok farklı. Hem kaliteli hem hızlı bir şekilde hisse senetlerimizi basıp bize güvenle ulaştırdığınız için, teşekkür ederiz.

 17. Demir Haklı der ki:

  Çok özel giyoş tasarımı istiyoruz basıcağınız hisse senetlerimiz için, farklı olsun, şirketimiz gibi. Tasarımınıza ve kalitenize güveniyoruz, kolay gelsin.

 18. Mehmet Hikder der ki:

  Acil bir şekilde şirketimize hisse senedi lazım, Sitenizde belirttiğiniz evrakları hazırladık, yarın karara bağlar ve görüşürüz, iyi çalışmalar.

 19. Yazgül Döner der ki:

  Hisse senetleri konusunda verdiğiniz referanslar bir hayli etkili. İyi ve kaliteli firmalarla çalışmışsınız. Bizim firmamımızda umarım yapıcağınız hisse senetleri ile o referanslar bölümüne girer, kolay gelsin.

 20. Tarık Hancı der ki:

  Hisse senedi ihtiyacımız bulunmakta, hisse senedi örneğini info@tarikhanci mail adresime atabilirmisiniz, inceleyip size geri dönelim, kolay gelsin.

 21. Aylin Sarıyar der ki:

  Eskişehirde bir firmamız için çalıştık sizinle özellikle danışmanlık hizmetiniz çok başarılı diğer hisse senedi basımı işlerimizi tabiki size yönlendireceğiz. İyi çalışmalar.

 22. Soner Zeytinli der ki:

  Matbaanız alanında gerçekter lider daha önce başkabir hisse senedi basan matbaa ile çalışmıştın fakan sizin kalitenizden çok uzaktı, işlerinizde başarılar, neden daha fazla tercih edildiğinizi şimdi daha iyi anlıyorum.

 23. Yaşar Çöker der ki:

  Grup şirketimiz adına hisse senedi basan matbaa alanında ihtiyacımız oldu, sağolsunlar patronlara karşı bizi mahçup etmediler.

 24. Gül Sekol der ki:

  Pay senedi ile ilgili kafamızdaki tüm sorularımızı bilgelikle cevaplayıp, bize harika bir tasarımla hisse senetlerimiz basan size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 25. Melda Fartık der ki:

  Hisse senedi basımı için iyi ki sizinle çalışmışız. Teşekkür ederiz, ilginiz ve tecrübelerinizle çok güzel iş çıkarttınız. Hisse senetlerimiz tam istediğimiz gibi oldu.

 26. Şakir Palaz der ki:

  Limited olan şirketimize hisse senedi bastırmak istiyoruz.Bulunduğumuz Bayburt ilinde düzgün bir matbaa bulamadık.Sizle daha önceden çalışan bir arkadaşımız sizi önerdi ve bizde sizinle iş yapmaya karar verdik.Hisse senedi basımı için gerekli evrakları zaten sitenizde belirtmişsiniz.Bunların dışında ekstra birşey yoksa sizinle hemen irtibat haline geçip hisse senetlerimizi bir an önce elimize almak istiyoruz.Görüşmek üzere kolay gelsin.

 27. Rıza Sönmez der ki:

  Pay senedi için özel giyoş desen kullanıyormuşsunuz ve bu da taklit edilemez anlamına geliyor anladığım kadarıyla.
  Zaten pay senedi için önemli olan güvenlikli olması değilmidir? Bu arada sitenizdeki tasarımlarınıza hayran kaldım söylemeden geçemiycem, kolay gelsin.

 28. Arif Solay der ki:

  Hisse senedi basan matbaa olarak tüm işlemlerimizi kusursuz halleden matbaanıza gerçekten çok teşekkür ediyorum, bu işi fazla yapan olmaması sizi şımartmamız tebrikler, tekrar işimiz olduğunda sizi tercih edeceğimizden şüpheniz olmasın. Hayırlı işler diliyorum.

 29. Gamze Karakoç der ki:

  Sayın yetkili Nama yazılı hisse senedi bastırmak istiyoruz, yönetim kurulu karı alacağız fakat elinizde örnek karar varsa bizimle paylaşırmısınız.
  iyi çalışmalar.

 30. Savaş Turan der ki:

  Talep ve istihdamdaki artış etkisiyle imalat üretimimiz bir hayli büyüdü. işlere yetişemez olduk. Dolayısıyla yeni ortaklar katıldı aramıza. Daha önceden hisse senedi çalışması yapmıştık sizle. Mümkünse aynısından yeni ortaklar için istiyoruz, olmaz ise farklı desenlere de bakabiliriz. Nama yazılı hisse senetleri için değişen bir mevzuaat yok sanırım. Haberleşip gerekli detayları görüşürüz.

  • hissesenedi der ki:

   Tabiki yeni işinizi yapmaktan mutluluk duyarız, herhangibir değişiklik olmadı yani hisse senedi basan matbaa işlemlerinde prosedür değişmedi, Savaş bey arşivden telefonunuzu bulup sizi arayacağım, kendinize iyi bakın iyi çalışmalar.

 31. Mehtap Akansu der ki:

  Hisse senedi veya diğer adıyla pay senedi basımı için iyi ki sizi tercih etmişiz. Zamanında gelen pay senetleri ile işlerimiz yolunda gitti. Gerçekten kullandığınız desen hani giyoş mu ne diyorsunuz çok başarılı olmuş, kısacası çok beğendik. Teşekkür ederiz ve yine sizinle çalışmayı arzu etmekteyiz.

  • hissesenedi der ki:

   Hisse senedi matbaa olarak iyi dileklerinizden dolayı teşekkür ederiz, tekrar görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir